Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > VI anglojęzyczny numer czasopisma "Teoria Polityki"

Z przyjemnością informujemy, iż ukazał się VI numer międzynarodowego czasopisma TEORIA POLITYKI.

Jednostkami odpowiedzialnymi za numer były:  Katedra Stosunków Międzynarodowych i Polityki Zagranicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego i Zakład Teorii Polityki Uniwersytetu Wrocławskiego.
Redaktorami prowadzącymi tomu są Tomasz Pugacewicz i Leszek Sobkowiak. Tematem wiodącym VI numeru jest teoria polityki zagranicznej.
Autorami większości artykułów są zagraniczni teoretycy polityki. Wśród nich są m.in.: Knud Erik Jørgensen (Aarhus University), Stefano Guzzini (Uppsala University /PUC Rio de Janeiro),  Stephen G. Walker (Arizona State University), Marijke Breuning (University of North Texas), Eva Michaels (Institut Barcelona d’Estudis Internacionals), Barış Kesgin (Elon University), Emilian Kavalski (National Cung Hsing University).

Zachęcamy do lektury.
Numer dostępny jest na stronie internetowej wydawcy: http://www.ejournals.eu/TP/

TEORIA