wybierz język: en es fr it ru
Przejdź do wyszukiwarki/Go to searching
A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast

Uniwersytet Wrocławski

Instytut Politologii

Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Doradcy polityczni i lobbyści w politycznym procesie decyzyjnym

Międzynarodowa konferencja "Doradcy polityczni i lobbyści w politycznym procesie decyzyjnym"

W imieniu organizatorów zapraszamy na międzynarodową konferencję pt.: „Doradcy polityczni i lobbyści w politycznym procesie decyzyjnym. Polityczna kultura ekspercka w perspektywie porównawczej”, która odbędzie się dnia 01.06.2022 w Collegium Polonicum w Słubicach. 

 

Konferencja ma na celu podsumowanie drugiej części projektu badawczego realizowanego pod kierownictwem Katedry Porównawczych Nauk Politycznych Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą we współpracy z Wydziałem Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W realizacji projektu uczestniczą również przedstawiciele naszego instytutu: prof. Dariusz Skrzypiński oraz mgr Marlena Piotrowska. 

 

Udział w konferencji jest nieodpłatny. Konferencja odbędzie się w formacie hybrydowym, tj. stacjonarnie oraz online. Językiem konferencji będzie język polski, niemiecki i angielski. Wystąpienia referentów oraz dyskusja podczas sesji plenarnej będą tłumaczone symultanicznie. 

 

Szczegóły związane z konferencją oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie konferencji: www.wim.amu.edu.pl/rejestracja/ 

_plakat_konferencja_2022