wybierz język: en es fr it ru
A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast

Instytut Politologii

Znajdujesz się w: Strona główna > Studenci > INFORMACJA DLA STUDENTÓW STUDIÓW NIESTACJONARNYCH PROWADZONYCH W IPOL

‼ Studenci studiów niestacjonarnych! ‼

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktycznych na Uniwersytecie Wrocławskim do dnia 14 kwietnia, uruchamiamy zajęcia dydaktyczne w trybie zdalnym także dla Państwa.

Zajęcia przewidziane w dniach 21-22 marca odrobione będą w trybie przewidzianym przez prowadzących w terminie 28-29 marca, a pozostałe terminy zjazdów odbywać się będą w trybie zdalnym według ogłoszonego wcześniej harmonogramu, tj. 4-5 kwietnia i ewentualnie kolejnych terminach.

Do dnia 26 marca wykładowcy są zobowiązani przekazać informacje o sposobie realizacji zajęć i konsultacji w formie zdalnej.

Prosimy o regularne sprawdzanie skrzynek pocztowych w domenie @uwr.edu.pl