wybierz język: en es fr it ru
A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast

Instytut Politologii

Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Konferencja Ogólna ECPR we Wrocławiu już we wrześniu!

Konferencja Ogólna ECPR we Wrocławiu już we wrześniu!

ECPRLogo

Na początku września we Wrocławiu odbędzie się Konferencja Ogólna Europejskiego Konsorcjum Badań Politycznych (ECPR).
Europejskie Konsorcjum Badań Politycznych (European Consortium for Political Research), powstałe w 1970 r., jest niezależnym towarzystwem naukowym. 350 instytucji członkowskich z około 50 krajów reprezentują wiodące uniwersytety, studentów oraz doświadczonych naukowców, zaangażowanych w prowadzenie badań i działalności dydaktycznej na całym świecie. Pierwsza Konferencja Ogólna ECPR odbyła się w Canterbury w Wielkiej Brytanii w 2001.

Program konferencji jest podzielony na sekcje, w których skład wchodzi od 3 do 8 paneli. Sekcje są zorganizowane wokół wspólnego tematu i pytań badawczych. Konferencja przyciąga naukowców z całego świata, reprezentujących wszystkie subdyscypliny. Oprócz sekcji i paneli w czasie konferencji są organizowane również debaty, wykłady, a także program kulturalny.

Dziękujemy za wsparcie naszej kandydatury Pani dr hab. Annie Sroce z Uniwersytetu Warszawskiego, która jest członkiem zarządu ECPR.

Więcej informacji o konferencji https://ecpr.eu/Events/EventDetails.aspx?EventID=123