PS1 IIIr - seminaria licencjackie INFORMACJA

studiów stacjonarnych I stopnia

na kierunku POLITOLOGIA

Szanowni Państwo!

Prodziekan ds. Nauczania Wydziału Nauk Społecznych prof. dr hab. Tadeusz Lebioda, podjął decyzję o zmianie limitów uczestników grup seminaryjnych (6 – 10 osób).

W związku z powyższym, respektując Państwa wybory seminariów z czerwca br., administracyjnie przydzieliłem ich uczestników do poszczególnych grup ( w załączeniu).

Jednocześnie informuję, że mają Państwo możliwość zmiany przynależności do grup seminaryjnych w ramach jednej specjalizacji, pod warunkiem nie naruszenia dolnej granicy podanego wyżej limitu bądź też skorzystania z systemu: „ktoś za kogoś”.

Przeprowadzenie tych zmian wymaga pisemnego zgłoszenia propozycji do Z-cy Dyrektora ds. Nauczania i uzyskania jego akceptacji, w terminie do 7 października br.

Aktualna liczba studentów, grupy seminaryjne, liczba uczestników, promotorzy:

1. Administracja publiczna : 11 osób; 1 grupa – 6 osób, dr I. Macek; 2 grupa – 5 osób, dr hab. W. Jednaka (w przypadku 2 grupy – z racji nie wypełnienia limitu - konieczna jest akceptacja Prodziekana ds. Nauczania);
  2. Media i Dziennikarstwo:   9 osób; 1 grupa, 9 osób, dr M. Jacuński;
  3. Marketing polityczny: 22 osoby; 1 grupa – 8 osób, dr J. Kozierska; 2 grupa – 7 osób, dr hab. prof. nadzw. UWr. R. Alberski; 3 grupa – 7 osób, dr M. Cichosz;
  4. Przywództwo polityczne: 12 osób; 1 grupa – 6 osób, dr K. Wandowicz; 2 grupa – 6 osób, dr B. Smolik;
  5. Służby zagraniczne: 14 osób; 1 grupa – 7 osób, dr hab. A. Dudek; 2 grupa – 7 osób, prof. dr hab. M. Dymarski.

Z-ca Dyrektora IPOL ds. Nauczania

Dr hab. Leszek Sobkowiak, prof. nadzw. UWR