Dodatkowa rekrutacja - Erasmus+

Wiesz co oferuje Erasmus? W sensie naukowym i towarzyskim wartościowe doświadczenie. A wszystko to za środki z UE. Jeśli masz prawo do stypendium socjalnego oprócz stypendium Erasmusa dostaniesz dodatkowo ok. 200 Euro.
Studenci politologii, polityki publicznej, zarządzania bezpieczeństwem państwa oraz zarządzania projektami społecznymi, którzy chcieliby wyjechać na semestr letni do jednej z uczelni partnerskich Instytutu Politologii są proszeni o złożenie podania o wyjazd oraz potwierdzenia znajomości języka, w którym będzie się odbywała nauka w uczelni przyjmującej (wymagany poziom B2; może być ksero z indeksu z oceną z egzaminu z języka) w sekretariacie Instytutu Politologii do 14 października lub przesłać skan ww. dokumentów do 14 października na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instytut Politologii ma zawarte umowy z uczelniami z całej Europy. Proszę jednak pamiętać, że w wielu z nich językiem wykładowym jest język urzędowy kraju (tak jest np. w Hszpanii czy we Włoszech). Z pewnością w całej Europie Środkowo - Wschodniej możecie studiować po angielsku.

Więcej o programie

Lista uczelni partnerskich Instytutu Politologii