Obowiązkowe szkolenie BHP dla studentów pierwszego roku

UWAGA STUDENCI I ROKU w roku akademickim 2016/2017

pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych magisterskich oraz doktoranckich,

Szanowni Państwo,

Obowiązkiem każdego studenta rozpoczynającego naukę na Uniwersytecie Wrocławskim jest udział w szkoleniu bhp oraz ppoż. Przedmiotowy kurs jest obowiązkowy i kończy się testem zaliczeniowym. Protokół z odbytego szkolenia stanowi podstawę zaliczenia szkolenia.

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej trwa od 17 października 2016 r. do 30 stycznia 2017 r.

Rejestracja i przebieg szkolenia Wejdź na stronę: https://speno.uni.wroc.pl

Rejestracja i przebieg szkolenia:

1. Zaloguj się używając przycisku logowania w prawym górnym rogu strony, logowanie wykorzystuje takie same dane jak np. USOSWeb

2. Jeżeli jest to pierwsze logowanie:

a. Uzupełnij profil użytkownika (imię, nazwisko, email, dane dotyczące wydziału i kierunku studiów) i zatwierdź zmiany za pomocą przycisku na końcu formularza

b. Po wyświetleniu profilu użytkownika, wróć na stronę główną portalu

3. Odszukaj kurs: Szkolenie wstępne z zakresu BHP oraz ochrony PPOŻ

4. Zapisz się na kurs wykorzystując klucz dostępu: BHP2016Z

5. Zapoznaj się z modułami w kursie i wypełnij test. Materiały należy przeglądać od modułu „Wstęp do szkolenia” zgodnie z kolejnością w kursie. Zwróć uwagę na symbole ukończenia z prawej strony modułów.

6. Po ukończeniu testu sprawdź swoją ocenę! Znajdziesz ją w kursie, w kategorii Administracja, gdzie znajduje się odnośnik do strony Oceny

Wszelkich informacji w powyższej sprawie udziela Dział Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej – tel. : (71) 375-24-89.