Program Młodych Liderów

W imieniu Fundacji Dom Pokoju serdecznie zapraszamy do Programu Młodych Liderów, którego celem jest stworzenie sieci współpracy młodych liderów (w wieku 17-25), działających aktywnie na rzecz walki z dyskryminacją, rasizmem czy nietolerancją, którzy zostaną przeszkoleni i włączeni w unikalny projekt, realizowany przez Muzeum Auschwitz-Birkenau oraz Dom Anny Frank w Amsterdamie (The Future of Auschwitz and Holocaust Education in Authentic Memorial Sites), ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych Królestwa Niderlandów.

Szczegóły znajdą Państwo w regulaminie programu. Zapraszamy do zgłoszeń i śledzenia informacji na na stronie wydarzenia na portalu Facebook oraz na naszej stronie www.

Program Młodych Liderów:

- 10 osób z całej polski w dwuletnim projekcie edukacyjnym (2017-2018),

- darmowe szkolenia i treningi w Polsce i Holandii,

- wiek: 17-25,

- wymagany język angielski,

- esej rekrutacyjny (WIĘCEJ) w języku angielskim należy wysłać do 10 października 2016 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z tytułem „Program Młodych Liderów”.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu:

Dorota Whitten, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: +48 730 932 523

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem.

pmt logo