Program MOST rekrutacja

most logo br

Szanowni Studenci, Szanowni Doktoranci,

serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w Programie Mobilności Studenckiej i Doktoranckiej „MOST”. Program – funkcjonujący od 15 lat – umożliwił wyjazd na inną uczelnię krajową już ponad 10 tysiącom osób. Rekrutacja na semestr zimowy i cały rok akademicki 2016/2017 trwa od 15 kwietnia do 15 maja. Aby skorzystać z tej oferty, należy przede wszystkim odwiedzić stronę internetową Programu MOST, na której można zapoznać się ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi funkcjonowania Programu, a także – nie odchodząc od biurka – zgłosić swoją kandydaturę.

Podstawowymi zaletami Programu są:

– możliwość studiowania na jednej z 29 najlepszych uczelni krajowych;

– wybór kierunku obecnie studiowanego lub pokrewnego;

– samodzielne opracowanie planu zajęć, uczęszczanie na przedmioty nie będące w ofercie Uczelni Macierzystej.

Zapoznaj się z aktualną ofertą MOST-u oraz załóż konto w systemie IRK MOST, za pośrednictwem którego dokonasz rejestracji i uzyskasz status osoby ubiegającej się o udział w Programie MOST.

Dla studentów http://most.amu.edu.pl/index.php/rekrutacja/rekrutacja-krok-po-kroku

Dla doktorantów http://most.amu.edu.pl/index.php/doc/rekrutacjadoc

Studenci, Doktoranci zainteresowani udziałem w Programie MOST składają pisemne wnioski w dziekanacie najpóźniej do dnia 17 maja br. włącznie.

Zachęcam do skorzystania z tej oferty oraz śledzenia aktualności dotyczących MOST-u na portalu społecznościowym Facebook: www.facebook.com/programmost2000

Małgorzata Gregier-Głowacka

Uczelniany Koordynator Programu MOST (studentki, studenci)

Marzena Leszczyńska