SPOTKANIE Z EUROPOSŁANKĄ DANUTĄ JAZŁOWIECKĄ

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z POSŁANKĄ DO EUROPARLAMENTU.

W poniedziałek 13 kwietnia br. Danuta Jazłowiecka spotka się ze studentami Uniwersytetu Wrocławskiego. Tematem wykładu będą tajniki pracy w Europarlamencie.

Drugie w tym roku spotkanie ze studentami poświęcone będzie w szczególności miejscu pracy europosła. Czym zajmuje się Parlament Europejski i jakie ma uprawnienia, skąd bierze się liczba przedstawicieli państw członkowskich, jak wygląda procedura ustawodawcza? Na wszystkie powyższe pytania, a także inne, nurtujące publiczność odpowie europosłanka reprezentująca Opolszczyznę i Dolny Śląsk w Parlamencie Europejskim.

Wydarzenie ma charakter otwarty i organizowane jest przez Koło Młodych Politologów Uniwersytetu Wrocławskiego.

Czas i miejsce wydarzenia:

13 kwietnia 2015 r., godz. 11:00-12:30
Uniwersytet Wrocławski, Instytut Politologii, ul. Koszarowa 3, budynek 2/3, sala nr 23.

PLakat Jazlowiecka