OBOWIĄZKOWE SZKOLENIE BHP

STUDENCI I ROKU

w roku akademickim 2014/2015

pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych magisterskich oraz doktoranckich,

którzy nie odbyli szkolenia wstępnego BHP w okresie 15.10.2014r.-31.1.2015r. w formie e-learningu

Szanowni Państwo, Obowiązkiem każdego studenta rozpoczynającego naukę na Uniwersytecie Wrocławskim jest udział w szkoleniu bhp oraz ppoż. Przedmiotowy kurs jest obowiązkowy i kończy się testem zaliczeniowym.

Protokół z odbytego szkolenia stanowi podstawę zaliczenia szkolenia. Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej trwa od 15 marca do 30 czerwca 2015 r.

Rejestracja i przebieg szkolenia

1. Wejdź na stronę https://speno.uni.wroc.pl

2. Zaloguj się używając przycisku logowania w prawym górnym rogu strony, logowanie wykorzystuje takie same dane jak np. USOSWeb Jeżeli jest to pierwsze logowanie: a. Uzupełnij profil użytkownika (imię, nazwisko, email, dane dotyczące wydziału i kierunku studiów) i zatwierdź zmiany za pomocą przycisku na końcu formularza b. Odbierz mail z linkiem aktywacyjnym, użyj tego odnośnika c. Zatwierdź ponownie formularz z danymi i przejdź na stronę główną

3. Odszukaj kurs: Szkolenie wstępne z zakresu BHP oraz ochrony ppoż

4. Zapisz się na kurs wykorzystując klucz dostępu: BHP2015Z

5. Zapoznaj się z modułami w kursie i wypełnij test. Materiały należy przeglądać od modułu „Wstęp do szkolenia” zgodnie z kolejnością w kursie. Zwróć uwagę na symbole ukończenia z prawej strony modułów.

6. Po ukończeniu testu sprawdź swoją ocenę. Znajdziesz ją w kursie, w kategorii Administracja, gdzie znajduje się odnośnik do strony Oceny Wszelkich informacji w powyższej sprawie udziela Dział Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej – tel. : (71) 375-24-89.