Oferta stażu studenckiego w redakcji TVN24 i na portalu TVN24.pl

Wrocławski oddział telewizji TVN24 zaprasza studentów na bezpłatny, trzymiesięczny staż w redakcji TVN24 i na portalu TVN24.pl.

Mile widziane będą: wiedza z zakresu bieżącej polityki oraz sytuacji społecznej, umiejętność wyszukiwania i dokumentowania ciekawych tematów, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i zaangażowanie. W zamian oferujemy pracę przy tworzeniu materiałów przygotowywanych na antenę TVN24, TVN i na portal internetowy.

Po odbyciu stażu najlepsi mają szansę na przedłużenie współpracy.

Zapraszamy do przesyłania CV wraz z kontaktem do siebie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.