PROJEKT POLSKO-NIEMIECKI EUROPEJSKIEGO OBSERWATORIUM DZIENNIKARSKIEGO - ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU DLA STUDENTÓW

PROJEKT POLSKO-NIEMIECKI EUROPEJSKIEGO OBSERWATORIUM DZIENNIKARSKIEGO - ZAPROSZENIE  DO UDZIAŁU

Drodzy Studenci! Jeśli macie ochotę na praktyczne ćwiczenia w zakresie warsztatu dziennikarskiego, odbywające się w środowisku międzynarodowym, to nasza propozycja powinna Was zainteresować. Zapraszamy do udziału w organizowanym przez konsorcjum Europejskiego Obserwatorium Dziennikarskiegotygodniowym warsztacie. W jego trakcie dwuosobowe zespoły, składające się ze studentów z Polski (Uniwersytet Wrocławski) i Niemiec (Uniwersytet Techniczny w Dortmundzie), będą pracować wspólnie nad opracowaniem wybranego zagadnienia i przygotowaniem artykułu problemowego z tego zakresu. Artykuły dotyczyć będą tematów związanych z mediami, dziennikarstwem i komunikacją społeczną. Ostateczny zakres prac każdego zespołu będzie ustalany przez samych uczestników, we współpracy z organizatorami.

Oferta skierowana jest do osób dyspozycyjnych w opisanym niżej terminie oraz znających język angielski (opcjonalnie niemiecki).

Szczegóły:

1. Czas: 3-10.07.2017
2. Miejsce: Wrocław
3. Termin zgłaszania uczestnictwa: 22.05.2017
4. Kontakt i szczegółowe informacje:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.