Dodatkowy termin szkolenia BHP

UWAGA STUDENCI I ROKU w roku akademickim 2016/2017

pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych magisterskich  doktoranckich, którzy nie odbyli szkolenia wstępnego BHP w okresie 17.10.2016r.-30.1.2017r. w formie e-learningu

rozpoczynający naukę na I roku studiów (NABÓR MIĘDZYSEMESTRALNY)

Szanowni Państwo,

Obowiązkiem każdego studenta rozpoczynającego naukę na Uniwersytecie Wrocławskim jest udział w szkoleniu bhp oraz ppoż. Przedmiotowy kurs jest obowiązkowy i kończy się testem zaliczeniowym. Protokół z odbytego szkolenia stanowi podstawę zaliczenia szkolenia. UWAGA :  Dział BHP oraz Ochrony Ppoż. nie przepisuje zaliczeń.

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej trwa od 15 marca do 30 czerwca 2017r.

Wejdź na stronę: https://speno.uni.wroc.pl

Rejestracja i przebieg szkolenia:

1.   Zaloguj się używając przycisku logowania w prawym górnym rogu strony, logowanie wykorzystuje takie same dane jak np. USOSWeb

2.   Jeżeli jest to pierwsze logowanie:

a.    Uzupełnij profil użytkownika (imię, nazwisko, email, dane dotyczące wydziału i kierunku studiów) i zatwierdź zmiany za pomocą przycisku na końcu formularza

b.   Po wyświetleniu profilu użytkownika, wróć na stronę główną portalu

3.   Odszukaj kurs: Szkolenie wstępne z zakresu BHP oraz ochrony PPOŻ

4.   Zapisz się na kurs wykorzystując klucz dostępu: BHP2017Z

5.   Zapoznaj się z modułami w kursie i wypełnij test. Materiały należy przeglądać od modułu „Wstęp do szkolenia” zgodnie z kolejnością w kursie. Zwróć uwagę na symbole ukończenia z prawej strony modułów.

6.   Po ukończeniu testu sprawdź swoją ocenę! Znajdziesz ją w kursie, w kategorii Administracja, gdzie znajduje się odnośnik do strony Oceny

Wszelkich informacji w powyższej sprawie udziela Dział Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej – tel. : (71) 375-24-89.