Dzień informacyjny programu Erasmus+ 1 grudnia (czwartek) w godz. 12.00-14.00

Szanowni Państwo,

Dnia 01.12.2016 r. w godz. 12.00-14.00 na parterze budynku Instytutu Politologii stanie punkt informacyjny dla wszystkich zainteresowanych programem Erasmus+. Koordynatorzy programu oraz pracownicy Biura Współpracy Międzynarodowej odpowiadać będą na Państwa pytania dotyczące rekrutacji na rok akademicki 2017/2018. Chcemy zwrócić Państwa uwagę na zmiany w regulaminie rekrutacji dotyczące kryteriów ubiegania się o wyjazd na praktykę lub studia, a także sposobu ich rozliczenia po powrocie. Od niedawna możliwe jest także korzystanie przez  studentów  biorących  udział  w  wymianie z kursów językowych w systemie online.

Przypominamy również, że dnia 02.12.2016 r. o godz. 11.00 na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii odbędzie się organizowane przez Biuro Współpracy Międzynarodowej spotkanie informacyjne dla wszystkich studentów, na którym uzyskacie Państwo wiele szczegółowych informacji dotyczących studiów i praktyk za granicą w ramach programu Erasmus+.

Na oba spotkania serdecznie Państwa zapraszamy.

Zespół Koordynatorów programu Erasmus+ na Wydziale Nauk Społecznych.