Maraton Pisania Listów

Wszystkich studentów, doktorantów, pracowników i absolwentów Wydziału Nauk Społecznych zapraszamy na Maraton Pisania Listów Amnesty International i imprezy towarzyszące, które odbywać  się  będą w Instytucie Politologii w dniach 05.12.2016 – 10.12.2016r. Harmonogram imprez oraz Maratonu prosimy sprawdzać na stronie i facebooku Instytutu Politologii.

Trwa również głosowanie, którego celem jest wyłonienie trzech postaci, dla których będziemy pisać listy w ramach Maratonu Pisania Listów Amnesty International. Organizatorom maratonu przyświecała idea, aby Maraton Pisania Listów w Instytucie Politologii był wyrazem woli studentów, doktorantów, pracowników i absolwentów tegoż Wydziału.

W dniach 16.11 – 10.12.2016 w Instytucie Politologii trwa akcja zbierania znaczków pocztowych dla potrzeb Maratonu Pisania Listów Amnesty International. Do urn umiejscowionych przy portiernii w budynku Instytutu Politologii i w sekretariacie dydaktycznym prosimy wrzucać znaczki, nieostemplowane, polskie. Serdecznie dziękujemy!

Głosowanie - Maraton Pisania Listów Amnesty International