Zarządzanie Kapitałem Ludzkim i SpołecznymPodyplomowe Studia Zarządzanie Kapitałem Ludzkim i Społecznym to oferta dydaktyczna dla osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych właściwych warsztatowi pracownika zajmującego się kształtowaniem i zarządzaniem kapitałem ludzkim i społecznym. Intencją studiów jest zapoznanie słuchaczy z problematyką kapitału ludzkiego i społecznego, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii kształtowania i zarządzania kapitałami, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym oraz przestrzeni społeczeństwa obywatelskiego.

 Profil absolwenta

            Umiejętności kształtowania kapitału ludzkiego i społecznego przestają być dziś domeną osób zajmujących się polityką personalną. Wiedza na ten temat jest równie ważna dla dyrektorów, menedżerów czy liderów różnych specjalności, jak również dla tych wszystkich, którzy pracują z ludźmi czy działają na ich rzecz. Stąd typowe miejsca pracy absolwenta wybiegają poza klasycznie rozumiane zarządzanie kadrami. Podkreślić należy, że studia mają charakter doskonalący, uzupełniają kierunkowe wykształcenie absolwenta.

            Absolwenci studiów mogą znaleźć zatrudnienie zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym oraz pozarządowym, w: działach personalnych, kadr, rozwoju zasobów ludzkich; instytucjach prowadzących działalność szkoleniową; instytucjach edukacji, rynku pracy, pomocy społecznej; samorządzie terytorialnym i organizacjach pozarządowych, w szczególności na stanowiskach bezpośredniej pracy z klientem, beneficjentem czy podopiecznym. Studia przydatne są wszystkim, którzy pracują z ludźmi, zajmują się kształtowaniem zasobów ludzkich czy inwestycjami w kapitał społeczny oraz zarządzają niematerialnymi kapitałami.

            Podkreślić należy, że większość słuchaczy to osoby pracujące, które najczęściej intencjonalnie wybrały studia podyplomowe dla podniesienia kwalifikacji na aktualnie zajmowanym stanowisku pracy lub w celu zdobycia nowych kwalifikacji, które pozwolą na zdobycie interesującej pracy.

Czas trwania studiów: 2 semestry

Termin składania dokumentów:

Termin rozpoczęcia studiów:

Opłaty: 1 950 zł za semestr

Zasady naboru: wolny zapis (złożenie kompletu dokumentów, po uprzedniej rejestracji w systemie IRK)

Wymagania: dyplom ukończenia studiów wyższych (magisterskich, licencjackich, inżynierskich lub równorzędnych).

Uzyskane kwalifikacje: absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów  Zarządzanie Kapitałem Ludzkim i Społecznym

 

Więcej na http://kapital.uni.wroc.pl/

 

 

 

 

 

Kontakt

  •  ul. Koszarowa 3, 51-149 Wrocław
  •  +48 71 375 50 59
  • Skontaktuj się z nami
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdz nas na:

Galeria