Akcja honorowego krwiodawstwa „Krwiecień 2015”

Nie każdy może być lekarzem, lecz każdy może pomóc ratować życie!

Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów, Pracowników oraz zaprzyjaźnione osoby
do wzięcia udziału w akcji honorowego krwiodawstwa „Krwiecień”:

1. 1.16 kwietnia w holu Instytutu Politologii w  godz. 10:00 – 15:00;
  2. 2.22 kwietnia w holu Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej w  godz. 10:00 – 15:00.

Dodatkowo dla chętnych, nawet tych, którzy nie mogą oddawać krwi, Scanmed Multimedis przeprowadzi badania profilaktyczne:

• pomiar zawartości tkanki tłuszczowej i BMI,
  • poziom glukozy i ciśnienia,
  • profilaktyka raka piersi - nauka samobadania piersi na sztucznym biuście - akcja   przeprowadzana przez położną,
  • zapoznanie studentów oraz pracowników uczelni z tematem krwiodawstwa, krwiolecznictwa
    i transplantologii.

Akcja przeprowadzana jest przez cały kwiecień oraz maj na 17 innych Uczelniach Polski w 5 różnych miastach! Wasi koledzy – studenci, oddadzą krew w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Lublinie oraz Toruniu,a cały projekt został objęty Honorowymi Patronatami naszych Rektorów oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Nie może Was zabraknąć!