Przewód doktorski mgr Katarzyny Decko (obrona doktorska 21/04/2017, godz. 12.30)

Dyrektor i Rada Instytutu Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego zawiadamiają, że w dniu 21 kwietnia 2017 r. o godz. 12.30 we Wrocławiu przy ul. Koszarowej 3, bud.2/3 w sali 110 (sala Rady Instytutu) odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Katarzyny Decko.

Praca udostępniona jest do wglądu w czytelni Biblioteki Wydziału Nauk Społecznych przy ul. Koszarowej 3 we Wrocławiu.

Temat: Negocjacje Unii Europejskiej ze Stanami Zjednoczonymi. Analiza siły negocjacyjnej Unii Europejskiej z perspektywy teorii gier na wybranych przykładach.

Promotor: Prof. dr hab. Elżbieta Stadtmüller

Promotor pomocniczy: -